Menu

Karbonové díly

Nabídka designových karbonových dílů a krytů motoru britského výrobce Eventuri.

AUDI | BMW | HONDA

AUDI

Karbonové inlet vedení Eventuri pro Audi RS3/TTRS

 

Audi RS3 8V / TTRS 8S - karbonové inlet vedení k turbu

Nárůst výkonu (hybridní turbodmychadlo): 14-20 k, 40-47 Nm
Zvýšení průchodnosti vzduchu: +42% s přírubou na sériové turbo

Karbonové inlet vedení k turbodmychadlu vyrobené ze 100% prepreg karbonu zvyšuje kapacitu, zlepšuje proudění a snižuje teplotu nasávaného vzduchu u vozů Audi RS3 8V a TTRS 8S. Díky variabilnímu použití CNC frézovaných přírub je možné ho použit v kombinaci s různými typy turbodmychadel.

 

 

Karbonová náhrada světlometu Eventuri pro Audi RS3/TTRS

 

Audi RS3 8V / TTRS 8S - karbonová náhrada světlometu

Navrženo výhradně pro závodní účely

Karbonová náhrada světlometu Eventuri nahrazuje původní přívod vzduchu a zajišťuje jeho co nejpřímější proudění do airboxu. Kromě toho také udržuje teplotu nasávaného vzduchu na minimální možné hodnotě. Náhrada obsahuje dvojici žeber, která směrují vzduch přímo do airboxu a dále sestavu otvorů, která snižuje vzniklý odpor vzduchu. Náhrada světlometu byla testována v rychlostech přesahujících 300 km/h.

 

 

Karbonový panel chladičové stěny Eventuri pro Audi RS5

 

Audi RS5 B8 - karbonový kryt chladičové stěny

Karbonové doplňky a kryty motoru jsou vyráběny ze 100% prepreg karbonu. Karbonový kryt chladičové stěny pefektně umocňuje vzhled motorového prostoru Audi RS5. Jedná se o přímou náhradu originálního plastového dílu, takže montáž je otázkou několika minut.

 

 

 

 

 

Karbonový kryt motoru Eventuri pro Audi RS4/RS5

 

Audi RS4/RS5 B8 - karbonový kryt motoru

Karbonové doplňky a kryty motoru jsou vyráběny ze 100% prepreg karbonu. Karbonový kryt motoru pefektně umocňuje vzhled motorového prostoru Audi RS4 nebo RS5. Jedná se o přímou náhradu originálního plastového dílu, takže montáž je otázkou několika minut.

 

 

 

 

 

 

BMW

Karbonový kryt motoru pro BMW M3/M4 F8x

BMW M3/M4 F8x - karbonový kryt motoru

Karbonové doplňky a kryty motoru jsou vyráběny ze 100% prepreg karbonu nebo na přání z barevného karbon-kevlaru. Karbonový kryt motoru pefektně umocňuje vzhled motorového prostoru BMW M3/M4 F8x. Jedná se o přímou náhradu originálního plastového dílu, takže montáž je otázkou několika minut.

 

 

 

 

 

Karbonové kryty zad opěradel pro BMW M3/M4 F8x

BMW M3/M4 F8x - karbonové kryty zad sedadel

Karbonové doplňky a kryty motoru jsou vyráběny ze 100% prepreg karbonu nebo na přání z barevného karbon-kevlaru. Snadná montáž pouhým nasazením na originální plastové kryty je důkazem precizního zpracování. Kryty sedadel Eventuri dokonale podtrhnou sportovní charakter vozu.

 

 

 

 

 

 

Karbonový kryt motoru Eventuri pro BMW N55/M2

BMW N55/M2 - karbonový kryt motoru

Karbonové doplňky a kryty motoru jsou vyráběny ze 100% prepreg karbonu nebo na přání z barevného karbon-kevlaru. Karbonový kryt motoru pefektně umocňuje vzhled motorového prostoru BMW s motorem N55. Jedná se o přímou náhradu originálního plastového dílu, takže montáž je otázkou několika minut. V nabídce je specifická verze krytu pro model M2 (přizpůsobená pro vsazení podlouhlého kovového štítu s logem M) a verze pro standardní verze s motorem M2 (přizpůsobená pro umístění originálního loga BMW).

 

 

 

 

 

Karbonový kryt motoru pro BMW S54

BMW s motory S54 - karbonový kryt motoru

Karbonové doplňky a kryty motoru jsou vyráběny ze 100% prepreg karbonu nebo na přání z barevného karbon-kevlaru. Karbonový kryt motoru pefektně umocňuje vzhled motorového prostoru BMW M3 E46. Jedná se o přímou náhradu originálního plastového dílu, takže montáž je otázkou několika minut.

 

 

 

 

 

 

 

Karbonový kryt airboxu pro BMW M3 E9x

 

BMW M3 E9x - karbonový kryt airboxu

Karbonové doplňky a kryty motoru jsou vyráběny ze 100% prepreg karbonu nebo na přání z barevného karbon-kevlaru. Jedná se o přímou náhradu originálního plastového krytu, oproti kterému nechává lépe vyniknout zvukovému projevu sání Eventuri. Zároveň skvěle doplňuje sportovní vzhled motorového prostoru.

 

 

 

 

 

HONDA

Honda Civic FK2 Karbonové kryty motoru Eventuri pro Honda Civic Type R FK2Type R - karbonové kryty motoru

Karbonové doplňky a kryty motoru jsou vyráběny ze 100% prepreg karbonu nebo na přání z barevného karbon-kevlaru. Karbonový kryt motoru pefektně umocňuje vzhled motorového prostoru Hondy Civic Type R FK2. Jedná se o přímou náhradu originálních dílů, takže montáž je otázkou několika minut.

 

 

 

 

 

 

Honda Civic FK8 Karbonový kryt motoru Eventuri pro Honda Civic Type R FK8Type R - kryt motoru z kombinace karbonu a červeného kevlaru

Karbonový kryt motoru pro Honda Civic Type-R FK8 je vyroben ze 100% prepreg karbonu v kombinaci s červeným karbon-kevlarem. Karbonový kryt motoru pefektně umocňuje vzhled motorového prostoru Hondy Civic Type R FK8. Jedná se o přímou náhradu originálního dílu, takže montáž je otázkou několika minut.